jury_kasia

KASIA KUKLA-PUZOŃ

Ilustratorka, grafik, współwłaścicielka agencji reklamowej Kwadrat Multimedia. Twórca kilku książeczek dla dzieci i szalonych projektów, które zawsze „wychodzą” 🙂 Absolwentka Instytutu Sztuki specjalizacji malarstwo Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, dyplomantka grafiki komputerowej. Mama Amelki – pierwszej konsultantki ds. Pafnuków.

jury_bajkopisarze

AGNIESZKA BOROŃ-PRZYBYŁO
KATARZYNA FILIPEK-HERNICZEK

Właścicielki portalu internetowego bajkopisarze.pl. Bajkopisarze przygotowują i wydają personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje: od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego bądź przedszkolnej edukacji. Kasia jest twórcą opowieści o Pafnukach. Prywatnie szczęśliwe mamy nastolatków.

jury_dzieciaki

DZIECI

Dzieci w wieku 7-10 lat. Nasi pomocnicy i konsultanci. Liczymy się z ich zdaniem i doświadczeniem. Bez nich praca jury byłaby na pewno o wiele trudniejsza!

jury_koperska

DOROTA KOPERSKA

Malarz, projektant, fotograf. Absolwentka Instytutu Sztuki, specjalizacji malarstwo Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Autorka czterech wystaw indywidualnych. Uczestniczka sześciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą (min. w Holandii i Danii). Od wielu lat projektant marki KOPERSKA – www.koperska.pl. Fotografia: www.koperskaphotography.com

jury_kontaktsimon

KRZYSIEK ŻACZEK

Pafnuki na Ziemię zaprosiła firma Kontakt-Simon – producent osprzętu elektrycznego, który świadomie dba o środowisko naturalne. Dlatego właśnie postawiła na propagowanie oszczędzania energii elektrycznej wśród najmłodszych! Krzysztof Żaczek – oprócz tego, że piastuje w Kontat-Simon odpowiedzialne stanowisko Szefa Biura Marketingu, jest też wielbicielem psów, kotów, motocykli i snowboardu. Tata dwóch synów.

konrad-ignatowski

KONRAD IGNATOWSKI

Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, lektor, lalkarz. W związku z tym, że dla Konrada środowisko naturalne jest bardzo ważne, angażuje się w projekty, które przybliżają dzieciom problemy związane z jego ochroną. Na co dzień aktor teatru Banialuka w Bielsku-Białej oraz wspaniały tata dwóch synów!