Pierwsza cześć przygód Pafnuków jako audiobook!
Posłuchaj i… zobacz. Zapraszamy!

Jesteście gotowi na spotkanie z Pafnukami? One już na Was czekają!

Poznajcie pierwszą część książki pt. „Pafnuki uczą jak oszczędzać energię”. Kto w niej występuję? To Norek, Norka i Fosiek (zwierzątko domowe Pafnuków). Norek odwiedził Ziemię wraz ze swoimi przyjaciółmi. Wspólnie przybyli do nas z poważną misją. Ich planeta umiera! Szansą, by ją uratować jest Ziemia i my – Ziemianie. Jeśli Pafnukom uda się nauczyć nas oszczędzać energię i żyć ekologicznie, wtedy… energia Ziemi da siłę Pafnucji – planecie Pafnuków. Widzisz, jakie to ważne?!? Zapraszamy do zabawy!

Kontakt-Simon dzieciom: Pafnuki uczą jak oszczędzać energię. Odcinek 2, pt. „Misja Pafnuków 6879”.

Jesteście gotowi na kolejne spotkanie z Pafnukami? Oto druga część ich przygód, zatytułowana: Misja Pafnuków 6879… Pafnuki odwiedziły Ziemię z poważną misją. Ich planeta umiera! Szansą, by ją uratować jest Ziemia i my – Ziemianie. Jeśli uda im się nauczyć nas oszczędzać energię i żyć ekologicznie, wtedy… energia Ziemi da siłę Pafnucji – planecie Pafnuków.

Kontakt-Simon dzieciom: Pafnuki uczą jak oszczędzać energię. Odcinek 3, pt. „Misja Pafnuków 7654”.

Czy znacie już naszych bohaterów? Jeśli nie, zapraszamy do obejrzenia wcześniejszych odcinków! Oto trzecia część przygód Norki i Norka, zatytułowana: Misja Pafnuków 7654… Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. Sponsorem bajki jest Kontakt-Simon.

Pafnuki odwiedziły Ziemię z poważną misją. Ich planeta umiera! Szansą, by ją uratować jest Ziemia i my – Ziemianie. Jeśli uda im się nauczyć nas oszczędzać energię i żyć ekologicznie, wtedy… energia Ziemi da siłę Pafnucji – planecie Pafnuków.

Kontakt-Simon dzieciom: Pafnuki uczą jak oszczędzać energię. Odcinek 4, pt. „Misja Pafnuków 8899”.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pafnukami. Czy ich misja się powiedzie? Czy pomogą nam i sobie zadbać o własną planetę? Czwarta cześć ich przygód nosi tytuł: Misja Pafnuków 8899…  Udanego odbioru!